Home

WOW EFEKT PRE VAŠE VLASY NECHTY A PLEŤ

Foligo je unikátna starostlivosť pre vaše zdravé, krásne a silné vlasy od korienkov až po končeky.

Vyrobené

V Česku

25 aktívnych

účinných látok

ideálne TOBOLKY

ľahké prehĺtanie

rýchla doprava

Ihneď odošleme

VÝŽIVA VLASOV OD korienkov až po končeky

Nedostatočná výživa pokožkového tkaniva často ovplyvňuje kvalitu vlasov, pleti aj nechtov. Každá kapsula Foligo obsahuje unikátnu zmes 25 aktívnych látok (oi. Biotín, L-Metionín, PABU, kyselinu pantoténovú, kyselinu listovú a ďalšie), ktoré hrajú nezastupiteľnú úlohu v pôsobení na spojivového tkaniva, pokožku, vlasy a nechty.

Nielen vaše vlasy tak dostanú všetko, čo potrebujú na svoju regeneráciu a opätovný rast.

Home
Home

Oveľa zdravšie vlasy ako predtým

Vyrazte do boje proti nezdravým vlasům. Jemné, lámavé a slabé vlasy se sklonem k vypadávání nebo třepícím se konečkům. Vsaďte na složení kombinující esenciální aminokyseliny, rostlinné extrakty (Saw Palmetto, Curcumin), kolagen, vitamíny, minerály či pivovarské kvasnice. Dejte vašim vlasům komplexní péči, jakou si zasluhují.

S ČÍM FOLIGO POMÔŽE

Home

Pomalý rast vlasov

Biotín, L-Metionín, L-Cystein, pyridoxín, zinok, meď podporujú rast vašich vlasov.

Home

Nadmerné vypadávanie vlasov

Saw Palmetto, L–metionín, Biotín pomáhajú pri nadmernom padaní vlasov.

Home

Rast nových vlasov

Biotín, L-Metionín, L-Cystein, pyridoxín, zinok, meď podporujú rast nových vlasov.

Home

Rozstrapkané končeky

Biotín, L-Metionín, L-Cystein, pyridoxín a zinok vyživujú vlasy od korienkov až po končeky.

Home

Náročná pleť

Kolagén, kyselina pantoténová, biotín, zinok, meď prispieva normálnemu stavu pleti.

Home

Lámavé nechty

Kolagén, vitamín A, E, Biotín a zinok pomáhajú udržať pevné a zdravé nechty.

REGENERÁCIA A HYDRATÁCIA PRE VAŠU POKOŽKU

Foligo obsahuje kolagén, prasličku roľnú, žihľavu dvojdomú, Biotín, L-Metionín, L-Cystein, zinok a ďalšie, ktoré stimulujú krvný obeh v horných vrstvách pokožky hlavy, posilňujú vlasové korienky, prispievajú ich rastu a pomáhajú pri vypadávaní vlasov. Výsledkom je silná, oživená a zdravá hriva plná lesku a objemu.

Najlepšie výsledky dosiahnete pri 3-mesačnej a dlhšej kúre. Prípravok je vhodný pre  všetky typy vlasov, nechtov a pleti.

Home
Home

KEĎ SA TÍM BIOCHEMIKOV STARÁ O VAŠE VLASY

Spoznajte, aké to je, keď sa tím skúsených biochemikov každý deň starostlivo stará o vaše vlasy. Od začiatku až do konca stáli pri vývoji, aby Foligo obsahovalo optimálny pomer všetkých 25 účinných a vysoko vstrebateľných látok.

Výsledkom je unikátna a komplexná receptúra, kde každá účinná látka má svoj nenahraditeľný zmysel.

3 KAPSULE DENNE A ÚČES STÁLE DRŽÍ

Vytvorte si každý deň taký vlastný vlasový rituál. Stačia na to 3 ľahko prehĺtateľné kapsuly Foligo – jednu ráno, jednu popoludní a jednu večer. Užívajte tesne pred jedlom a zapite dostatočne vodou. Najlepšie výsledky dosiahnete pri 3-mesačnej a dlhšej kúre.

Obsah balenia: 90 tabliet – určené na 1 mesiac užívania

Home
Home
Veronika S.
32 let, Praha
„Užívala jsem 3-měsíční kúru a chtěla bych vyzdvihnout zejména množství nových „baby“ vlásků a podporu růstu těch současných. Takhle dlouhé vlasy bez třepení jsem nikdy neměla. Dalším plusem je vliv na nehty, které extrémně rostly a pleť se též zlepšila. Hodnotím kladně.“

Výborné účinky jak na vlasy, tak i nehty a pleť. Což mě dost překvapilo. Nehty jsou pevnější a nelámou se. Pleť taky o pár let omládla. A co se týče vlasů tak tam je nejviditelnější růst nových vlasů a dost se omezilo i vypadávání.

Janajan81
19. februára 2024

Doručeno hned druhý den. Kupoval jsem to jako dárek, takže osobní zkušenost nemám.

Michal
22. septembra 2023

Malé tobolky, hezký design, spokojenost.

Marie
9. augusta 2023

Byla jsem poměrně překvapená že vitamíny fungují opravdu dobře. Složení a aktivní látky vždycky pečlivě zkoumám a vybírám podle toho. Tady mi přišlo opravdu nejlepší co se dá koupit. Je to maličko dražší, ale vlasy se natolik zlepšily, že jsem přestala používat několik kosmetických přípravků na zničené vlasy a ve finále ušetřím. Chce to ale užívat dlouhodobě a hlavně pravidelně každý den.
Rychlost doručení za 2 dny.

Janajan81
11. júla 2023

Mám 2měsíční balení a účinkuje to poměrně rychle. Na vlasech je to vidět. Přípravků jsem už zkoušela víc a tenhle se jeví jako nejlepší, takže nejspíš zůstanu u Foliga jestli bude fungovat dál.

Peafowlet
5. apríla 2023

vybírala jsem hlavně podle složení a foligo jednoznačně vyhrálo.
koupena kúra na 3 měsíce - po 2 měsících už byly vidět zásadnější změny. došlo k celkovému zlepšení vlasů, ale hlavně se hodně omezilo vypadávání a lámání.
konečky vlasů se také hodně zlepšily.

amča
7. februára 2023

RECEPTÚRA

V každej kapsule nájdete hneď 25 účinných látok, kde každá má svoje opodstatnenie.

Home
Astaxanthin

Jedna z látok budúcnosti. Astaxantín je silný prírodný antioxidant s veľmi širokým spektrom pozitívnych účinkov na organizmus. Je čím ďalej populárnejšie, pokiaľ ide o naše vlasy, nechty a pleť. Chráni naše bunky a tkanivá pred oxidačným stresom a škodlivým UV žiarením.

Home
Biotín

Biotín alebo vitamín B7 je priamo spojený s krásnymi a silnými kaderami a zdravou pleťou. Keď sa vám kvalita vlasov či kože výrazne zhorší, je veľmi pravdepodobné, že ho prijímate vo svojej strave málo. Vďaka biotínu môžu rásť vlasy rýchlejšie a dosiahnuť väčšiu dĺžku.

Home
L-metionín

L-metionín je jedna zo základných aminokyselín a veľký pomocník pri vypadávaní vlasov. Má v sebe atóm síry a dokáže priamo vyživovať bunky vo vlasoch, nechtoch a koži. Telo si ho samo nevie vyrobiť a pokiaľ trpí jeho nedostatkom, vlasy slabnú, šediví a vypadávajú. Preto je potrebné L-metionín organizmu pravidelne dodávať.

Home
Hydrolyzovaný kolagén

Kolagén je dôležitý hlavne pre kožu a kĺby, ale dokáže si poradiť aj s mdlými a lámajúcimi sa vlasmi. Vlastná produkcia kolagénu v tele postupne s pribúdajúcim vekom klesá, už okolo štyridsiatky tak môžete trpieť jeho nedostatok. To sa prejavuje hlavne suchou pokožkou a tvorbou vrások. Dostatok kolagénu naopak dodá pokožke, vlasom aj nechtom väčšiu pružnosť a zdravý vzhľad. Nie nadarmo sa mu hovorí „elixír mladosti“.

Home
Praslička roľná - extrakt

Táto bylinka je najčastejšie používaná pri padaní vlasov. Podporuje ich rast a dodáva im pružnosť, pevnosť a silu. Pomáha ale aj na lupiny. Ďalej praslička roľná zlepšuje kvalitu pokožky a spevňuje nechty. Pre maximálny efekt sa odporúča užívanie v kombinácii s ďalšími účinnými látkami.

Home
Žihľava dvojdomá - extrakt

Žihľava dvojdomá chráni vlasy pred nadmerným vypadávaním. Okrem toho zvládne hneď niekoľko vecí naraz: posilňuje vlasovú pokožku, podporuje rast vlasov, vracia im prirodzený lesk a obmedzuje vznik lupín. To nie je zlé, že? Žihľava a všetky typy vlasov sú jednoducho dobrí priatelia.

Home
Pivovarské kvasnice

Chcete silné, lesklé a hodvábne vlasy? Hľadáte recept na krásne vlasy? Ak sú vaše vlasy akokoľvek zničené, pivovarské kvasnice sú pre nich neoceniteľným zdrojom bielkovín, vitamínu B, stopových prvkov a minerálov. Posilní celkovú vitalitu vášho organizmu, prečistí pokožku a podporí regeneráciu vlasov a nechtov.

Home
PABA

PABA prispieva k prirodzenej detoxikácii organizmu a chráni tak náš organizmus pred škodlivými vplyvmi okolia. Zároveň pomáha udržovať naše vlasy, pokožku a nechty v dobrej kondícii. Z tela sa vylučuje a neukladá sa do zásoby. Preto je veľmi vhodné jej doplňovanie.

Home
Vitamín A

Pre zdravé vlasy, nechty a kožu je vitamín A nevyhnutný. Podporuje produkciu kožného mazu, ktorý hydratuje vlasové korienky a tým chráni vlasy pred suchosťou, štiepením, lámaním a padaním.

Home
Kyselina pantoténová

Kyselina pantoténová (vitamín B5) je tiež dôležitá pre zdravie a krásu našich vlasov a pokožky. Má hlavne skvelé hydratačné schopnosti. Bežne sa s ňou stretneme napríklad v hydratačných krémoch a posilňujúcich šampónoch.

Home
Vitamín B6

Vitamín B6 je ten pravý, keď ide o rast našich vlasov a zároveň ich padanie. Je totiž priamo zodpovedný za aktiváciu vlasových folikulov. Navyše je pomocníkom pri tvorbe keratínu a melanínu – vďaka nim vlasy získavajú svoju silu, pružnosť a farbu.

Home
Kyselina listová

Kyselina listová (alebo tiež vitamín B9) je dôležitá pre dozrievanie červených krviniek, bunkové delenie a ďalšie procesy zásadné pre život.

Home
Vitamín C

Vitamín C je všestranná látka, ktorá pomáha nielen posilniť náš imunitný systém, ale je potrebná aj pre krásu našich vlasov. Céčko si veľmi dobre rozumie s kolagénom (ktorý je dôležitý hlavne pre kožu a kĺby), ktorého účinky pomáha zosilňovať a udržať.

Home
Vitamín E

Vitamín E chráni bunky vo vlasoch, nechtoch aj koži pred poškodením a predčasným starnutím. Podieľa sa na procesoch, ktoré spúšťajú vlasové folikuly, aby produkovali viac vlasov. Vďaka tomuto antioxidantu tak vlasy rýchlejšie rastú, sú hebkejšie, silnejšie a plné života.

Home
Selén

Selén je dôležitým stopovým prvkom, ktorý vyživuje vlasy. Svoju úlohu zohráva hlavne pri začatí ich rastu. Jeden experiment preukázal, že ho úplne nové vlasy k sebe sťahujú z krvného obehu. Podieľa sa tak na rýchlejšej vlasovej obnove.

Home
Kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová robí so suchými a lámavými vlasmi doslova zázraky. Regeneruje a vyživuje ich tým, že preniká do vlasových vlákien a dodáva im potrebnú vlhkosť. Vaše vlasy tak budú znova krásne pevné, pružné a lesklé.

Home
Zinok

Zinok je kľúčový minerál, ktorý vaše vlasy a pleť udrží dlhšie mladé a pri sile. Jeho nedostatok sa považuje za jednu z hlavných príčin vypadávania vlasov. Telo si zinok nedokáže vyrobiť, preto mu musíme pomôcť príjmom z vonkajších zdrojov.

Home
L-cysteín

Aminokyseliny ako L-cysteín majú zásadný vplyv na rast a kvalitu vlasov. Dodáva vlasovým bunkám síru a podieľa sa na tvorbe keratínu. Pomáha tak udržovať vaše vlasy silné a nezdolne pevné.

Home
MSM

MSM je organická zlúčenina síry, ktorá má blahodarné účinky na vlasy, nechty a pokožku. Stačí niekoľko týždňov užívania a vaše vlasy sa spevnia a zlepší sa ich celková štruktúra a odolnosť voči negatívnym vplyvom. Účinnosť MSM sa zvyšuje obzvlášť v kombinácii s vitamínom C.

Home
Meď

Meď je dôležitá kvôli metabolizmu aj ako významný antioxidant. Pôsobí na tvorbu kolagénu, melanínu a zlepšuje vstrebateľnosť železa. Podieľa sa tak priamo na procesoch ovplyvňujúcich kvalitu našej pleti a vlasov.

Home
Jód

Jód je významný minerál pre zdravie našich vlasov, kože, nechtov a zubov. Podieľa sa na správnej funkcii štítnej žľazy, ktorá ovplyvňuje spotrebu energie v tele. Celkovo tak podporuje tráviaci systém a urýchľuje metabolizmus.

Home
Saw Palmetto - extrakt

Saw Palmetto extrakt pôsobí priaznivo pri vypadávaní vlasov. V praxi sa ukazuje ako vhodný prírodný pomocník obzvlášť pri začínajúcich komplikáciách tohto typu. Pozitívne výsledky boli zaznamenané u mužov aj u žien.

Home
L-Lysine

L-Lysine je esenciálna aminokyselina, ktorá je dôležitou stavebnou súčasťou bielkovín v tele. Hrá tiež zásadnú úlohu pri budovaní imunity a pomáha v boji s oparmi.

Home
Curcumin - extrakt

Sila kurkumy spočíva hlavne v jeho protizápalových vlastnostiach.

Home
Piperin - extrakt

Piperín je extrakt z čierneho korenia, ktorý zlepšuje vstrebávanie a biologickú využiteľnosť dôležitých živín prijímaných v potrave aj doplnkoch stravy rádovo v stovkách percent. Vďaka tomu je zaručená maximálna účinnosť všetkých prírodných látok obsiahnutých v dennej dávke prípravku FOLIGO.

ČASTÉ OTÁZKY

Na väčšinu otázok poznáme odpoveď.

Vytvorte si každý deň taký vlastný vlasový rituál. Jednu kapsulu si dajte ráno počas raňajok, druhú počas obeda a tretiu počas večere. Docielite tak maximálnu vstrebateľnosť aktívnych látok. Alternatívne je možné užiť aj 3 kapsuly naraz počas jedného z vašich denných jedál.

Áno, výrobok Foligo, ktorý pomáha na podporu rastu vlasov, nechtov a lepšej pokožke, je určený bez rozdielu pre obe pohlavia. Teda aj pre MUŽOV.

Pri vývoji nášho výrobku sme si dávali mimoriadne záležať na tom, aby bol pre našich zákazníkov čo najlepšie prehĺtateľný a jeho používanie vám nerobilo problémy a nedráždilo vás. Kapsuly sú preto v úplne ideálnej veľkosti pre ľahké prehltnutie a zapitie vodou. Z tohto dôvodu je denná dávka rozložená do 3 kapsúl pre maximálny účinok.

Dávkovanie je prispôsobené pre dospelých a dospievajúcich od 15 rokov. Pri nižších vekových kategóriách je o vhodnosti užívania nutná konzultácia s detským lekárom, aby nastavil bezpečný spôsob dennej dávky.

Áno, výrobok Foligo je navrhnutý a vyrábaný tak, aby ho bolo možné užívať dlhodobo. Iba odporúčame 1× za 4-6 mesiacov pauzu na 1 mesiac, ktorá pomôže vyššej vstrebateľnosti aktívnych látok.

Foligo obsahuje pivovarské kvasnice, ktoré v sebe majú mikro-množstvo lepku. Ide ale iba o 0,05 gramu v dennej dávke. Je to vyvážené tým, koľko blahodarných účinkov pivovarskej kvasnice ponúka, preto sme ich nemohli zabudnúť. Laktózu ani ďalšie bežné alergény výrobok neobsahuje. Pokiaľ máte vzácnu alergiu na niektorú z čiastkových látok, je určite vhodné to konzultovať s vašim alergológom.

Výrobok Foligo je možné užívať počas tehotenstva a dojčenia, avšak o jeho vhodnosti užívania sa odporúčame poradiť so svojím lekárom.

CERTIFIKÁTY

Všetky priestory nášho závodu spĺňajú prísne hygienické normy a požiadavky systému certifikácie bezpečnosti výroby.
Foligo spĺňa všetky legislatívne povinnosti v oblasti doplnkov stravy a je ohlásené u príslušného ústavu.

Home
Home
Home

LABORATÓRNE TESTY

Mikrobiologické a chemické analýzy ukazujú, že výrobok Foligo spĺňa legislatívne limity.

Home
Hodnotenie výsledkov
Home
Protokol o skúške
Home
Výsledky jednotlivých skúšok

KEĎ IDE O VLASY, ZÁZRAKY SA DEJÚ

Doprajte svojim vlasom to, čo príroda zamýšľala. FOLIGO je to najjednoduchšie a zároveň najúčinnejšie riešenie, ako dať vašim vlasom, nechtom a pokožke tú správnu výživu zvnútra. Po pár týždňoch možno ani nebudete veriť tomu, že sú to skutočne vaše vlasy.

Kúpte 3 balenia a získajte
zľavu 15% na celý nákup

cena za mesiac kúry od

24,95 €